+38 (067) 441 70 35

Aztec Adventure

Це перший такий унікальний 3D слот. Розслабтеся та дозвольте собі потрапити у світ Aztec Adventure 3D™. Велика статуя, оживлена магією і захищає вхід до золотого міста. Покрутіть барабан і отримайте шанс відвідати місто скарбів протягом 15 безкоштовних обертань. Зловіть стіну з однаковими символами монети, і ваш виграш буде помножено втричі.

Aztec Adventure - це 3-барабанний, 3-рядковий відеослот з 27 способами виграти. Способи виграти означають, що гравці виграють у будь-який момент, коли вони крутять виграшну комбінацію зліва направо на барабанах. Виграшні комбінації досягаються шляхом випадання однакових символів у будь-якому положенні на сусідніх барабанах та у будь-якій 'лінії'. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символу SCATTER) та йдуть до останнього барабана праворуч. Виплачується лише найвища виграшна комбінація з одного символу. Інші комбінації з того самого символу відхиляються. Випадання трьох або більше символів SCATTER на барабанах запускає 15 FREE SPINS. Усі 4 круглі символи є символами STACKED. Якщо на екрані випадає 9 однакових круглих символів, виграш потроюється (х3). 

Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 15 FREE SPINS. Якщо FREE SPINS повторюються, гравець розблоковує 15 extra FREE SPINS, які додаються до поточної кількості FREE SPINS. FREE SPINS розігруються з використанням тієї ж тригерної ставки та ліній виплат, які були активні в звичайному ігровому режимі, в якому були FREE SPINS. Під час FREE SPINS використовується альтернативний набір барабанів. 

Символи SCATTER можуть випадати на всіх барабанах. На кожному барабані може випадати тільки один символ SCATTER. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати на одному барабані. Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 15 FREE SPINS. Неможливо отримати виграш за допомогою комбінації, яка містить лише символи SCATTER. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати одночасно на одному барабані. 

Символи WILD можуть випадати на всіх барабанах і замінювати всі інші символи, крім символу SCATTER. На кожному барабані може випадати тільки один символ WILD. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати одночасно на одному барабані. Виграші можуть створювати тільки комбінації, що використовують лише символи WILD. 

Щоб зробити ставку на будь-який виграш, натисніть кнопку GAMBLE і виберіть один з двох кубків. Якщо ваш вибір вірний, сума ставки подвоюється (х2). Якщо ваш вибір невірний, сума ставки втрачається.


Bonnie and Clyde

Приєднуйтесь до банди Bonnie & Clyde™. Гарні розваги, швидкі машини та револьвери — все, що у вас під рукою. Встаньте пліч-о-пліч з Бонні та Клайдом і пограбуйте банк. Відчуйте дивовижну пригоду разом із знаменитою парою грабіжників і не потрапте в поліцію!

Bonnie & Clyde - це 5-барабанний, 3-рядковий відеослот з 20 фіксованими лініями виплат. Мета полягає в тому, щоб випало якомога більше однакових символів уздовж лінії виплат. Усі виграші по лінії множаться на ставку по лінії. Символи SCATTER та BONUS множаться на загальну ставку гри. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символу SCATTER) та йдуть вздовж лінії виплат до останнього барабана праворуч. Виплачується лише найвища виграшна комбінація з одного символу.

Випадання символу JUKEBOX на 2-му, 3-му та 4-му барабанах активує функцію Pick and Click. Існує шість різних випадково перетасованих значень, які ілюструють коефіцієнти множників ставки: 5, 10, 20, 30, 40 чи 50. Гравець може вибрати один символ, що відображається на екрані. Число, вибране користувачем - це значення, яке виграє користувач. Виграш буде додано на баланс гравця.

Випадання трьох або більше символів SCATTER активує режим FREE SPINS. Існує п'ять різних випадково перетасованих значень: 5, 10, 15, 20, 30. Гравець може вибрати один символ, що відображається на екрані. Вибране користувачем число - це кількість FREE SPINS. FREE SPINS можуть бути запущені повторно. \n\n Якщо FREE SPINS повторюються, гравець розблоковує початкову кількість FREE SPINS, які додаються до поточної кількості FREE SPINS. FREE SPINS розігруються за стартовою ставкою і лініями. Під час FREE SPINS використовується альтернативний набір барабанів. Під час FREE SPINS символи WILD на барабанах не відображаються.

Під час FREE SPINS символи BONNIE та CLYDE можуть випадати окремо і не з барабанів, а випадковим чином. Нагорода CLYDE SHOT складається з 4 символів у формі квадрата на барабанах з 1 по 4. Нагорода BONNIE KNIFE складається з 3 символів по діагоналі.

Символи WILD випадають тільки на трьох середніх барабанах. Символи WILD замінюють усі інші символи, за винятком символів SCATTER та JUKEBOX. На кожному барабані може випадати тільки один символ WILD.

Якщо символи WILD та CIGARETTE MAN з'являються на екрані, усі виграші, що відображаються на екрані, потроюються, в тому числі виграші від символу SCATTER.

Символи SCATTER можуть випадати на всіх барабанах. На кожному барабані може випадати тільки один символ SCATTER. Випадання трьох або більше символів SCATTER на барабанах створює виграшну комбінацію. Три або більше символів SCATTER запускають FREE SPINS. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати одночасно на одному барабані.


Book of Gates

Ворота в підземний світ відчинилися, і могутні боги Ра, Осіріс, Бастет і Хнум повернулися на єгипетські землі з однією думкою – захопити весь світ. Покрутіть барабани онлайн-слота Book of Gates™, щоб відкрити таємниці божеств, і, можливо, Ра вкаже вам шлях до легендарного багатства!

Відкрийте містичну Book of Gates™ і отримайте доступ до необмежених сил стародавніх єгипетських божеств! Скористайтеся силою божественного і досліджуйте багато захоплюючих функцій цього абсолютно нового слота.
Book of Gates™ — це відео-слот із п’ятьма барабанами, від двох до восьми рядів і до 32 768 різних способів виграти! Три верхніх ряди приховують сюрприз за замкненими дверима; щоб виявити те, що лежить за межами вас, під час основної гри необхідно отримати виграшну комбінацію. Розблокування рядка запропонує повторне включення, яке буде активним, доки не закінчиться переможна серія або не будуть розблоковані всі три рядки. Дикий символ замінить будь-який інший символ, крім Scatter. Якщо вам пощастить, ви можете вразити три символи Scatter, і ви отримаєте бонусний раунд з 10 безкоштовних обертань!

 

 


Book of Gods

Великий єгипетський бог закликає вас виконати свою долю. Станьте археологом, який шукає Велику Книгу Богів™. Ви знайшли мумію в саркофазі? Ви вже близько до скарбниці. Ловіть заховані в піраміді книги і бігайте з ними, щоб вона зруйнувалася, ви отримаєте 10 безкоштовних обертів у нагороду.

Book of Gods - це відеослот з 5 барабанами, 3 рядками та 10 лініями. Ваша мета полягає в тому, щоб випало якомога більше однакових символів уздовж лінії виграшу. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символу SCATTER) та йдуть вздовж активної лінії виграшу до останнього барабана праворуч. На кожну лінію виплачується тільки найвища виграшна комбінація.

Три або більше символів SCATTER запускають 10 FREE GAMES із символом EXTRA SCATTER. Виграші EXTRA SCATTER додаються до звичайних виграшів. Символ EXTRA SCATTER замінює всі інші символи на всьому барабані. У разі якщо FREE GAMES повторюються, гравець виграє 10 нових FREE GAMES, які додаються до поточної кількості FREE GAMES. FREE GAMES розігруються з використанням тієї ж тригерної ставки і ліній, що і раунд, який активував FREE GAMES. Під час FREE GAMES використовується альтернативний набір барабанів.

Символи SCATTER можуть випадати на всіх п'яти барабанах. Три символи SCATTER запускають 10 FREE GAMES. Існують виграші тільки від символів SCATTER. Виграші символів SCATTER додаються до виграшів інших ліній символів. Символ SCATTER замінює будь-який інший символ лише у власному положенні.


Book of Ming

Прочитайте історії стародавнього Китаю, написані на сторінках Книги Мін™. Предки кличуть вас, щоб знайти спадок, який вони вам залишили. До нього вас приведуть дух літаючого дракона, китайський воїн Ю Чен і дама Бао. Пакуйте тільки найнеобхідніше, це буде довга подорож і удачі!

Book of Ming - це 5-барабанний, 3-рядковий відеослот з 10 лініями виплат. Мета полягає в тому, щоб випало якомога більше однакових символів уздовж лінії виплат. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символів SCATTER) та йдуть вздовж активної лінії виплат до останнього барабана праворуч. На кожну лінію виплачується тільки найвища виграшна комбінація. Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 10 FREE SPINS із символами EXTRA SCATTER. Перед початком кожного FREE SPIN, один із символів лінії (за винятком символу SCATTER) випадковим чином стає символом EXTRA SCATTER. Символи EXTRA SCATTER можуть утворювати лише виграші SCATTER і не можуть входити до складу звичайних ліній виграшу. Якщо FREE SPINS повторюються, гравець розблоковує 10 extra FREE SPINS, які додаються до поточної кількості FREE SPINS. FREE SPINS розігруються з використанням тієї ж тригерної ставки та ліній виплат, які були активні в звичайному ігровому режимі, в якому були FREE SPINS. Під час FREE SPINS використовується альтернативний набір барабанів. Символ SCATTER замінює всі інші символи на барабанах. Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 10 FREE SPINS із символами EXTRA SCATTER. Виграші можливі тільки при використанні комбінації символів SCATTER. Символи SCATTER можуть випадати на всіх барабанах. На кожному барабані може випадати тільки один символ SCATTER.


Buffalo Trail

Це спекотний літній день у таємничому піщаному полі; не відчувається вітер, не видно руху. Природа спокійна – навіть маленькі жучки вирішили відпочити на день. Усе, що можна почути, це звук тиші. Раптом починається те, що звучить як буря. Спочатку можна відчути легке тремтіння під ногами, а потім клацання. З кожною секундою моторошний звук починає ревіти все голосніше. Ви помічаєте стадо тупаючих буйволів, які пробираються до вас здалеку, здавалося б, у пошуках нових пасовищ і водопоїв. Чи приєднаєтеся ви до їхньої грозної подорожі? Якщо ви готові до цього виклику, надайте сміливе обличчя та готуйтеся до останнього випуску BF Games: Buffalo Trail™.

Buffalo Trail з п’ятьма барабанами, трьома рядами та 25 фіксованими виграшними лініями ви зможете прогулятися по барабанах і не перебувати в пошуках символів Scatter, оскільки три або більше принесуть вам до 24 безкоштовних обертань. Однак буйвол — не єдина тварина, за якою ви повинні остерігатися, оскільки інші дикі істоти, що проповзають повз, можуть принести вам кілька серйозних сюрпризів. Ваші скарби справді лежать у символах золотої монети, оскільки кожен, який ви зустрінете, має індивідуальну цінність. Складаючи їх, ви активуєте функцію Cash Mesh Bonus і надасте вам виграш BUFF, який можна ПОДВІЧИТИ. Не зупиняйтеся на досягнутому в Buffalo Trail™ – з жорстокими бонусними іграми, величезним джекпотом, який потрібно копати, і символами золотих монет, які потрібно зібрати, отримайте собі один або два додаткових виграшу в останній грі BF Games.


Cave of Fortune

Ми відкрили для себе прекрасний світ, повний зелених пагорбів і чистих струмків. Земля, населена дрібними працьовитими істотами - стародавніми гоблінами, які століттями займалися видобутком цінних родовищ із землі. Ці маленькі гобліни почали свою справу з копання неглибоких шарів землі, де вони знайшли лише втрачені старі предмети, які були поглинуті ґрунтом. Чим більше копали, тим більше проблем стикалися. Вони спускалися глибше в землю, але наступні шари землі ставали дедалі твердішими, і лопати їм уже не ставали. Їм було потрібно рішення – метод, який дасть їм можливість продовжувати копати вперед. Коли гобліни майже повністю втратили надію, скелі почали вибухати нітрогліцерином. Оцінка! Ця щільна рідина була ключем до проходження крізь затверділі скелі, але через свою делікатність кожен гоблін міг нести лише невелику кількість вибухової рідини. Минав час, гобліни змогли запастися достатньою кількістю нітрогліцерину, щоб позбутися від їх виснажливої ​​проблеми. І це вони зробили. Відважні гобліни підпалили запобіжник, через що каміння вибухнуло численними шматками, великими і малими. Як і очікували, вибух вирізав велику печеру в землі, однак пил і залишки, які заповнили проходи печери, завадили їм негайно спуститися глибше. Підземний світ є домом для нескінченної кількості прихованих скарбів. Приєднуйтесь до команди гоблінів на вузькоколійній залізниці, що веде всередину Печери Фортуни™, і відкрийте все приховане золото, якого світ ніколи не знав.

Вирушайте на вузькоколійку, щоб здійснити захоплюючу подорож Печерою Фортуни™. Гобліни чекають на вас у стінах гігантської печери, і вони були оснащені будь-якою зброєю, яка вам може знадобитися! Їх найефективніша зброя — це пляшки, наповнені нітрогліцерином, оскільки вони можуть підривати символи протягом трьох наступних обертань, а на їх місці з’явиться дружній гоблін у вигляді дикого символу. Cave of Fortune™ — це 5-барабанний, 3-рядний відео-слот з 30 фіксованими лініями виплат. Символи Nitro заповнюють лічильник Nitro, який підриває барабан над ним і активує функцію Persistent Wild. Запалюйте барабани принаймні трьома розкидами скринь із скарбами та активуйте 10, 15 або 20 безкоштовних обертів відповідно за допомогою функції «вибухати». Наповніть Гранд Нітрометр 15 символами Нітро, щоб розірвати Великий Джекпот на шматки! 


Continent Africa

Велика Чорна Нога — вождь Баконго, і він запрошує вас на континент Африка™. Щоб стати членом племені, ви повинні пройти ритуал, під час якого вашим завданням буде перетнути континент і завоювати довіру африканських тварин. Лев є останнім на вашому шляху ініціації, встаньте з ним віч-на-віч і отримайте винагороду.

Continent Africa - це 5-барабанний, 3-рядковий відеослот з 20 лініями виплат. Мета полягає в тому, щоб випало якомога більше однакових символів уздовж лінії виплат. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символів SCATTER) та йдуть вздовж активної лінії виплат до останнього барабана праворуч. На кожну лінію виплачується тільки найвища виграшна комбінація.
Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 15 FREE SPINS з множником x2. Немає функції extra FREE GAME в режимі FREE SPINS. FREE SPINS можуть бути запущені повторно. Якщо FREE SPINS повторюються, гравець розблоковує 15 extra FREE SPINS з множником x2, які додаються до поточної кількості FREE SPINS. FREE SPINS розігруються з використанням тієї ж тригерної ставки та ліній виплат, які були активні в звичайному ігровому режимі, в якому були FREE SPINS. Під час FREE SPINS використовується альтернативний набір барабанів.
Символи SCATTER випадають тільки на трьох середніх барабанах. Випадання двох або трьох символів SCATTER на екрані приносить виграш в 2 або 20 разів більше вашої загальної ставки. Випадання трьох символів SCATTER запускає 15 FREE SPINS з множником x2. На кожному барабані може випадати лише один символ SCATTER, крім extra FREE GAME. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати одночасно на одному барабані, крім extra FREE GAME.
Випадання одного або більше символів WILD на барабанах під час звичайної гри зі ставкою (тобто не в FREE SPINS) запускає одну extra FREE GAME. Усі символи WILD з попередньої звичайної гри залишаться на тих самих положеннях на барабанах. Після закінчення extra FREE GAME, звичайна гра поновлюється зі ставкою або FREE SPIN. Символи WILD та SCATTER можуть випадати одночасно на одному барабані тільки в extra FREE GAME. Два символи WILD можуть випадати одночасно на одному барабані тільки в extra FREE GAME.
Символи WILD випадають тільки на трьох середніх барабанах. Символи WILD замінюють усі інші символи, за винятком символу SCATTER. На кожному барабані може випадати тільки один символ WILD. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати одночасно на одному барабані.
Continent Africa - це 5-барабанний, 3-рядковий відеослот з 20 лініями виплат. Мета полягає в тому, щоб випало якомога більше однакових символів уздовж лінії виплат. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символів SCATTER) та йдуть вздовж активної лінії виплат до останнього барабана праворуч. На кожну лінію виплачується тільки найвища виграшна комбінація.
Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 15 FREE SPINS з множником x2. Немає функції extra FREE GAME в режимі FREE SPINS. FREE SPINS можуть бути запущені повторно. Якщо FREE SPINS повторюються, гравець розблоковує 15 extra FREE SPINS з множником x2, які додаються до поточної кількості FREE SPINS. FREE SPINS розігруються з використанням тієї ж тригерної ставки та ліній виплат, які були активні в звичайному ігровому режимі, в якому були FREE SPINS. Під час FREE SPINS використовується альтернативний набір барабанів.


Cosmic Dream

Протягом тисячоліть космос був предметом споглядання, таємниці та великої мрії досягти зірок - ця мрія ось-ось стане реальністю з Cosmic Dream™. У просторах нашого Всесвіту ви можете побачити нескінченну кількість зірок, і якщо ви придивитесь ближче, ви побачите феноменальні нагороди, які чекають, щоб їх отримати. У Cosmic Dream™ ви можете здійснити свої мрії!

Cosmic Dream - це 5-барабанний, 3-рядковий відеослот з 20 лініями виплат. Мета полягає в тому, щоб випало якомога більше однакових символів уздовж лінії виплат. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символів SCATTER) та йдуть вздовж активної лінії виплат до останнього барабана праворуч. На кожну лінію виплачується тільки найвища виграшна комбінація. Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 10 FREE SPINS. Випадання символу WILD під час FREE SPINS запускає 5 extra FREE SPINS. FREE GAMES розігруються з поточним множником ставки на гру. Під час FREE SPINS використовується альтернативний набір барабанів. Коли гравець натискає символ WILD під час FREE SPINS, кожен символ DIAMOND, який потрапляє до кінця FREE SPINS, змінюється на більш цінний, виділений в рамці. Зміна символів у грі відбувається в порядку від найнижчого до найвищого: DIAMOND, ELF, MOON та DREAM CATCHER. Коли всі символи змінені на символ DREAM CATCHER, зміна виконується. Символи SCATTER можуть випадати на всіх п'яти барабанах під час звичайної гри. На кожному барабані може випадати тільки один символ SCATTER. Можливо отримати виграш лише за допомогою комбінації символів SCATTER. Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 10 FREE SPINS. Під час FREE GAMES немає символу SCATTER. Символ WILD в звичайній грі може випадати тільки на 3-му барабані. Коли на екрані випадає символ WILD, усі символи високого рівня змінюються на однакові. Символ, на якому змінюються всі символи високого рівня, присвоюється випадковим чином. Символ WILD в FREE SPINS може випадати тільки на 3-му барабані і замінює всі символи. Випадання символу WILD під час FREE SPINS запускає 5 extra FREE SPINS.


Energy Fruits

Втомилися після важкого дня? Зробіть свій екран яскравішим за допомогою Energy Fruits™. Електрифікуючий, фруктовий виграш освіжить вас, а класична фонова музика дозволить вам розслабитися. Шукайте золотих зірок, візьміть 3-5 і отримуйте додаткові бонуси. Веселіться!

 

Energy Fruits - це відеослот з 5 барабанами, 3 рядками та 5 фіксованими лініями виплат. Мета полягає в тому, щоб випало якомога більше однакових символів уздовж лінії виплат. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символу SCATTER) та йдуть вздовж активної лінії виплат до останнього барабана праворуч. Виплачується лише найвища виграшна комбінація з одного символу. Комбінації SCATTER оплачуються на додаток до комбінацій ліній.
SCATTER в цій грі - це символ STAR. Символи SCATTER можуть випадати на всіх барабанах. На кожному барабані може випадати тільки один символ SCATTER. Випадання трьох або більше символів SCATTER на барабанах створює виграшну комбінацію.

 

 


Energy Stars

Ніч падаючих зірок, подивіться на небо і загадай бажання. Якщо ви подивитеся на нього довше, ви зможете побачити красиві різнокольорові туманності. Електрифікуючі зірки замінюють інші символи. Не чекайте, Energy Stars™ тепер може здійснити ваші мрії.

Energy Stars - це 5-барабанний, 3-рядковий відеослот з 20 лініями виплат. Мета полягає в тому, щоб випало якомога більше однакових символів уздовж лінії виплат. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символу SCATTER) та йдуть вздовж активної лінії виплат до останнього барабана праворуч. Виплачується лише найвища виграшна комбінація з одного символу. SCATTER в цій грі - це символ BELL. Символи SCATTER можуть випадати на всіх барабанах. На кожному барабані може випадати тільки один символ SCATTER. Випадання трьох або більше символів SCATTER на барабанах створює виграшну комбінацію. WILD в цій грі - це символ STAR. Комбінації, що використовують тільки символи WILD, можуть створювати виграші на лініях зі ставками. Символи WILD можуть випадати на всіх барабанах і замінювати всі інші символи, крім символів SCATTER. На кожному барабані може випадати до трьох символів WILD. Таким чином, на барабанах можна крутити п'ятнадцять символів WILD, що дозволить отримати максимально можливий виграш у цій грі.


 

Fibonacci

Червоний, зелений чи синій? Які символи забезпечать вам статок? У Фібоначчі ™ червоні символи, такі як стоп-сигнал, є пострілом у 10 і дають вам найбільший виграш. Якщо на лінії виплат ви бачите символи різних кольорів, не хвилюйтеся. У Fibonacci™ ви все ще можете виграти! Покрутіть барабани Fibonacci™ і станьте щасливим переможцем.

 

З Фібоначчі ™ можливо все. Щоб виграти в цьому відео слоті, існує лише одне правило: зловити 3 символи на лінії виплат. Отже, крутіть барабани і збирайте свій виграш. Відеослот Fibonacci™ має 3 барабани, 3 ряди та 1 лінію виплат. Усі символи виплачуються зліва направо на сусідніх барабанах, починаючи з крайнього лівого барабана. Для отримання додаткової інформації перевірте PAYTABLE.

 

 

 


 

Golden Chance

Golden Chance™ – це класичний слот-гра з непомітним зовнішнім виглядом. Нехай вас не обманює перше враження. Стоки золотих монет і доларових купюр на задньому плані є оголошенням про великі виграші. Дочекайтеся купи золотих злитків і знака долара, які принесуть вам безкоштовні обертання та щастя. Все це можливо лише за один хід у Golden Chance™.

Golden Chance - це 3-барабанний, 3-рядковий відеослот. Мета полягає в тому, щоб випало якомога більше однакових символів уздовж лінії виплат. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символів SCATTER) та йдуть вздовж активної лінії виплат до останнього барабана праворуч. На кожну лінію виплачується тільки найвища виграшна комбінація. Виграші по лініях, показані в PAYTABLE, множаться на величину ставки по лінії виграшу. Виграші SCATTER множаться на ставку гри. 5 символів фруктів складаються в STACKED. Випадання 9 однакових символів фруктів (включаючи символ EXPANDING WILD) на барабанах помножить загальний виграш на 3. SCATTER - це символ DOLLAR SIGN. Випадання одного або двох символів SCATTER запускає один RESPIN. ФУНКЦІЯ RESPIN: Випадання одного або двох символів SCATTER запускає один RESPIN. Функція RESPIN збільшує шанс обертання та виграшу SCATTER. Під час RESPIN змінюються тільки барабани без символів SCATTER. EXPANDING WILD - це символ GOLD BAR. EXPANDING WILD замінює всі символи, крім символу SCATTER. Коли символ WILD з'являється на барабанах, він перетворюється в піраміду із золотих злитків і займає весь барабан, на якому він випадає. Виграші, що відбуваються з символом WILD, є доповненням до будь-яких виграшів на основній лінії.


Hot Classic

Готові грати в класичний слот? У відео слоті Hot Classic™ великі виграші та безкоштовні обертання у вас під рукою. Покрутіть барабан до червоного кольору і дозвольте йому здивувати вас дивовижними бонусами. Тут ви знайдете палаючі сімки, золоті дзвіночки, злитки золота, символ BAR і багато фруктів. 

Hot Classic - це 5-барабанний, 4-рядковий відеослот з 40 лініями виплат. Мета полягає в тому, щоб випало якомога більше однакових символів уздовж лінії виплат. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символів FREE SPINS) та йдуть вздовж активної лінії виплат до останнього барабана праворуч. На кожну лінію виплачується тільки найвища виграшна комбінація. Три або більше символів FREE SPINS запускають 10 FREE SPINS.

Випадання трьох або більше символів FREE SPINS запускає 10 FREE SPINS. Якщо FREE SPINS повторюються, гравець розблоковує 10 extra FREE SPINS, які додаються до поточної кількості FREE SPINS. Під час FREE SPINS використовується альтернативний набір барабанів. FREE SPINS розігруються з використанням тієї ж тригерної ставки та ліній виплат, які були активні в звичайному ігровому режимі, в якому були FREE SPINS.

Випадання двох або більше символів FREE SPINS утворює виграшну комбінацію. Випадання трьох або більше символів FREE SPINS запускає 10 FREE SPINS. Символи FREE SPINS можуть випадати на всіх барабанах. На кожному барабані може випадати тільки один символ FREE SPINS. Символи WILD та FREE SPINS не можуть випадати одночасно на одному барабані.

WILD в цій грі - це символ WILD. Символ WILD замінює всі інші символи на барабанах, за винятком символу FREE SPINS. Символи WILD можуть випадати тільки на останніх чотирьох барабанах, і тільки один символ WILD може бути на кожному барабані. Символи WILD та FREE SPINS не можуть випадати одночасно на одному барабані.


 

Hot Sunrise

Поніжтеся в теплі сонця, що сходить, океанських хвиль і шовковистого піску на пляжах Маямі Hot Sunrise™! Зробіть перерву, щоб насолодитися приголомшливим краєвидом і підпалити фруктові барабани: цей ретро-слот сповнений Wilds, Multipliers і неймовірного Wheel Bonus.
Hot Sunrise™ перенесе вас у подорож до сяючих пляжів Маямі 90-х років, де веселощі ніколи не закінчуються і сонце ніколи не заходить! Цей слот з неоновим підсвічуванням сповнений гарячих функцій і фантастичного ігрового процесу для цілодобової розваги.

Hot Sunrise - це 3-барабанний, 3-рядковий відеослот з 5 лініями виграшу. Ваша мета полягає в тому, щоб випало три однакових символи уздовж цих ліній. Виплачується лише найвища виграшна комбінація з одного символу. Символ WILD замінює всі інші символи на барабанах. Можливо отримати виграш лише за допомогою комбінації символів WILD. Випадання дев'яти однакових символів (включаючи символ WILD) на барабанах призведе до FULL HOUSE і нагороди WHEEL BONUS. Ця функція нагороджує гравця множником нагороди зі значенням з FULL HOUSE. Він розігрується в два етапи. На кожному етапі WHEEL BONUS ділиться на десять частин/полів. На першому етапі є вісім множників і два шанси перейти до наступного етапу. На другому етапі всі поля є множниками. Коли символи STACKED одного виду випадають на двох барабанах, пропонується RESPIN. Барабани stacked пов'язані і тільки один барабан, який залишився, обертається під час RESPIN.


 

Jazz Spin

Приготуйтеся до чудових розваг із Jazz Spin™. Захоплення джазової ночі вже охопило слот і всі сусідні ряди виблискують кольорами. Ви боїтеся публічних виступів? Позбавтеся від нього і станьте королем танцполу. Труба, саксофон і кларнет, створіть їхню музику, ви захочете грати. Відчуйте ритм відео слота Jazz Spin™ і грайте на найвищі призи. У кожному раунді два барабани Twin клонуються та синхронізуються, щоб забезпечити вам більше можливостей для високих виграшів. Грайте улюблену мелодію 243 виграшними способами та використовуйте функцію Gamble, щоб примножити свої призи.

Jazz Spin - це 5-барабанний, 3-рядковий відеослот з 243 способами виграти. Виграшні комбінації досягаються шляхом випадання однакових символів. 243 способи виграти означають, що гравці виграють у будь-який момент, коли вони крутять виграшну комбінацію зліва направо на барабанах. Виграшні комбінації досягаються шляхом випадання якомога більшої кількості однакових символів у будь-якому положенні на сусідніх барабанах та у будь-якій 'лінії'. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч та йдуть до останнього барабана праворуч. Виплачується лише найвища виграшна комбінація з одного символу. Інші комбінації з того самого символу відхиляються. TWIN REELS Кожна нова гра починається з 2 сусідніх TWIN REELS. Функція TWIN REELS означає, що при кожному обертанні символи клонуються та синхронізуються на рядах принаймні 2 барабанів. Ці два барабани під час кожного обертання можуть розширюватися до 3, 4 або навіть 5 однакових і синхронізованих обертових барабанів. Символ WILD замінює всі інші символи на барабанах. Символи WILD можуть випадати тільки на останніх чотирьох барабанах, і тільки один символ WILD може бути на кожному барабані.


 

Joker Spin

Joker Spin™ — це класичний ігровий автомат із великою кількістю соковитих фруктів. Вони здивують вас блиском енергійних фарб і діамантовими виграшами. Сміється Джокер дає безкоштовні обертання, просто знайдіть один з його символів. Зберіть 3 діаманти та отримайте ще більше безкоштовних обертів за допомогою множника виграшу x2. Crazy Joker поклав соковиті солодкі виграші у відеослот Joker Spin™. Безкоштовні спіни розкидані Джокером, тому у вас більше шансів на високі виграші. Зберіть 3 діаманти в слот-грі та отримайте ще більше безкоштовних обертань за допомогою множника виграшів x2. Joker Spin™ містить додаткові функції, які допоможуть вам отримати високі призи.

Joker Spin - це 5-барабанний, 3-рядковий відеослот з 20 лініями виплат. Мета полягає в тому, щоб випало якомога більше однакових символів уздовж лінії виплат. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символів SCATTER) та йдуть вздовж активної лінії виплат до останнього барабана праворуч. На кожну лінію виплачується тільки найвища виграшна комбінація.

Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 15 FREE SPINS з множником x2. Немає функції extra FREE GAME в режимі FREE SPINS. FREE SPINS можуть бути запущені повторно. Якщо FREE SPINS повторюються, гравець розблоковує 15 extra FREE SPINS з множником x2, які додаються до поточної кількості FREE SPINS. FREE SPINS розігруються з використанням тієї ж тригерної ставки та ліній виплат, які були активні в звичайному ігровому режимі, в якому були FREE SPINS. Під час FREE SPINS використовується альтернативний набір барабанів.

Символи SCATTER випадають тільки на трьох середніх барабанах. Випадання двох або трьох символів SCATTER на екрані приносить виграш в 2 або 20 разів більше вашої загальної ставки. Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 15 FREE SPINS з множником x2. На кожному барабані може випадати тільки один символ SCATTER. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати одночасно на одному барабані.

Випадання одного або більше символів WILD на барабанах під час звичайної гри зі ставкою (тобто не в FREE SPINS) запускає одну extra FREE GAME. Усі символи WILD з попередньої звичайної гри залишаться на тих самих положеннях на барабанах. Після закінчення extra FREE GAME, поновлюється звичайна гра зі ставкою або FREE SPINS. Символи WILD та SCATTER можуть випадати одночасно на одному барабані тільки в extra FREE GAME. Два символи WILD можуть випадати одночасно на одному барабані тільки в extra FREE GAME.

Символи WILD випадають тільки на трьох середніх барабанах. Символи WILD замінюють усі інші символи, за винятком символу SCATTER. На кожному барабані може випадати тільки один символ WILD. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати одночасно на одному барабані.


 

Lucky Symbols

Lucky SyLucky Symbols™ перенесе вас в азіатський світ. Міфологічний дракон, риба, лев, черепаха або сміється Будда відкриють шлях до великих перемог. Червоно-золотий слот переливу приносить удачу і процвітання. Покрутіть барабан і подивіться, чи доля благоволить вам сьогодні!
Завдяки відео слоту Lucky Symbols™ ви тепер можете перенестись у світ величезних виграшів. Цей азіатський відеослот пропонує символи Stacked, Wild і Scatter, а також режим безкоштовних обертань.
Відео слот Lucky Symbols™ має 3 барабани, 3 ряди та 27 способів виграти. 3 символи Scatter запускають 15 безкоштовних обертань. Дикий символ може замінити всі інші символи, крім Scatter. Ігрові автомати також мають режим азартних ігор і автоматичне відтворення. mbols - це 3-барабанний, 3-рядковий відеослот з 27 способами виграти. Способи виграти означають, що гравці виграють у будь-який момент, коли вони крутять виграшну комбінацію зліва направо на барабанах. Виграшні комбінації досягаються шляхом випадання однакових символів у будь-якій позиції на сусідніх барабанах та у будь-якій «лінії». Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символу SCATTER) та йдуть до останнього барабана праворуч. Виплачується лише найвища виграшна комбінація з одного символу. Інші комбінації з того самого символу відхиляються. Випадання трьох або більше символів SCATTER на барабанах запускає 15 FREE SPINS. Усі 4 символи: FISH, TURTLE, FROG та FOO DOG - це символи STACKED. Якщо на екрані випадає 9 однакових символів, виграш потроюється (х3).

Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 15 FREE SPINS. Якщо FREE SPINS повторюються, гравець розблоковує 15 extra FREE SPINS, які додаються до поточної кількості FREE SPINS. FREE SPINS розігруються з використанням тієї ж тригерної ставки та ліній виплат, які були активні в звичайному ігровому режимі, в якому були FREE SPINS. Під час FREE SPINS використовується альтернативний набір барабанів.

Символи WILD можуть випадати на всіх барабанах і замінювати всі інші символи, крім символу SCATTER. На кожному барабані може випадати тільки один символ WILD. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати одночасно на одному барабані. Виграші можуть створювати тільки комбінації, що використовують лише символи WILD.

Символи SCATTER можуть випадати на всіх барабанах. На кожному барабані може випадати тільки один символ SCATTER. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати на одному барабані. Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 15 FREE SPINS. Неможливо отримати виграш за допомогою комбінації, яка містить лише символи SCATTER. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати одночасно на одному барабані.


 

Ramses Rising

Настала темрява, в дельті Нілу горить вогонь. Будь як Рамзес, від командира армії фараона до фараона. Встаньте на сходинку і підніміться все вище і вище. Рамзес і його щаслива зелена куля супроводжуватимуть вас у подорожі Ramses Rising™. Зловіть принаймні 3 зелених символу Scatter і отримайте приз, гідний фараона.
Відкрийте для себе багатства Єгипту у відеослоті Ramses Rising™. Покрутіть барабани, наповнені пір’ям, гекою, скарабеями, анхами, кобрами та очима Гора, які слугують для розкриття скарбів фараона.

Ramses Rising - це 5-барабанний, 3-рядковий відеослот з 10 лініями виплат. Мета полягає в тому, щоб випало якомога більше однакових символів уздовж лінії виплат. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символів SCATTER) та йдуть вздовж активної лінії виплат до останнього барабана праворуч. На кожну лінію виплачується тільки найвища виграшна комбінація. Усі виграші по лінії множаться на ставку по лінії. Тільки виграші SCATTER множаться на загальну ставку гри.

Символ WILD замінює всі інші символи на барабанах, за винятком символу SCATTER. Символи WILD можуть випадати тільки на трьох середніх барабанах, і тільки один символ WILD може бути на кожному з трьох середніх барабанів. Комбінації, в яких використовуються тільки символи WILD, не можуть створювати виграші. Символи WILD можуть допомогти отримати виграші тільки в поєднанні з іншими символами для завершення лінії виграшу. Коли всі барабани зупинені, на трьох середніх барабанах на екрані можна побачити тільки один символ SCATTER або WILD.

Символи SCATTER можуть випадати на всіх п'яти барабанах під час звичайної гри. На кожному барабані може випадати тільки один символ SCATTER. Можливо отримати виграш лише за допомогою комбінації символів SCATTER. Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 12 FREE SPINS. Під час FREE GAMES немає символу SCATTER. Коли всі барабани зупинені, на трьох середніх барабанах на екрані можна побачити тільки один символ SCATTER або WILD.

Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 12 FREE SPINS. Випадання одного символу WILD під час FREE SPINS запускає 1 extra FREE SPIN. Випадання двох символів WILD під час FREE SPINS запускає 3 extra FREE SPINS. Випадання трьох символів WILD під час FREE SPINS запускає 5 extra FREE SPIN. FREE GAMES розігруються з поточним множником ставки на гру. Під час FREE SPINS використовується альтернативний набір барабанів.

Під час FREE SPINS після 1-го символу WILD на екрані, на наступних FREE SPINS символ FEATHER стає символом HEKA. Після 2-го символу WILD на екрані, на наступних FREE SPINS символи FEATHER і HEKA стають символом SCARABEUS. Після 3-го символу WILD на екрані, на наступних FREE SPINS символи FEATHER, HEKA і SCARABEUS стають символом ANKH. Після 4-го символу WILD на екрані, на наступних FREE SPINS символи FEATHER, HEKA, SCARABEUS і ANKH стають символом COBRA. Після 5 або більше символів WILD на екрані, на наступних FREE SPINS символи FEATHER, HEKA, SCARABEUS, ANKH і COBRA стають символом EYE.


 

Royal Win (Crown)

Вас запросили на лицарський турнір Royal Win (Crown). Ти будеш стояти осторонь і дивитися чи будеш брати участь у бою? Боріться! На вас чекають чудові призи. Переможець отримає королівську корону, яка може замінити будь-який символ і дасть вам один безкоштовний хід. Ви можете отримати їх більше, все залежить від вашого рішення. Найбільші призи у відео-слоті Royal Win (Crown) чекають на гравців, які достатньо сміливі, щоб битися з лицарями. Royal Win (Crown) — це дикий символ, який замінює інші символи і може запускати безкоштовні обертання. Ви можете примножити свій виграш, вибравши правильний символ в режимі гри.

Royal Win - це 5-барабанний, 3-рядковий відеослот з 10 лініями виплат. Мета гри полягає в тому, щоб зібрати якомога більше однакових символів, розташованих в будь-якому положенні на сусідніх барабанах. Royal Win - це 2-смуговий ігровий автомат, в якому виграшні комбінації можна складати на активних лініях виплат зліва направо і справа наліво від барабанів. Виплачується тільки найвища виграшна комбінація з лінії виплат. Виплати проводяться відповідно до PAYTABLE. Для отримання додаткової інформації див. PAYTABLE.

WILD в цій грі - це символ CROWN. Символи WILD можуть випадати тільки на трьох середніх барабанах, і тільки один символ WILD може бути на кожному з трьох середніх барабанів. Символи WILD замінюють усі інші символи на тому ж барабані. Якщо під час звичайної гри на будь-якому барабані випадає один або більше символів WILD, запускається тільки один RESPIN.

Під час RESPIN барабани з символом WILD залишаються незмінними. Обертаються тільки інші барабани. Можливо максимум три RESPIN. Під час RESPIN використовується альтернативний набір барабанів.


 

Stunning 27

Ви любитель класичних ігрових автоматів без складної бонусної системи? Приголомшливий 27™ був створений спеціально для вас. Барабан 3х3 здивує вас 27 виграшними варіантами. Ви знайдете королівські бонуси та гарячий множник х3 вашого виграшу. Веселіться!
Число 27 не випадкове в цій слот-грі. У відеослоті Stunning 27™ є 27 способів виграти, а кількість виграшних множників ще більше. Символи фруктів складаються між собою, і коли ви побачите 9 однакових фруктів на барабанах, ваш виграш збільшиться втричі. Якщо ви шукаєте більше приголомшливих виграшів, використовуйте режим азартної гри.

Stunning 27 - це 3-барабанний, 3-рядковий відеослот з 27 способами виграшу - це означає, що символи створюють лінії виграшу незалежно від їх положення на барабанах. Ваша мета полягає в тому, щоб зібрати якомога більше однакових символів, розташованих в будь-якому положенні на сусідніх барабанах. Виграшні комбінації починаються з першого барабана слота і виплачуються лише в тому випадку, якщо виграшні символи розташовані послідовно від крайнього лівого барабана до барабана праворуч. Виплачується лише найвища виграшна комбінація з одного символу. Інші одночасні комбінації з одного і того ж символу не будуть додані до виплати. Виплати проводяться відповідно до PAYTABLE. Для отримання додаткової інформації див. PAYTABLE. Усі 4 символи фруктів (PLUM, LEMON, GRAPES, CHERRY) - це символи STACKED. Якщо 9 однакових символів фруктів випадають на екрані, створюючи стіну із символів, ваш виграш потроюється (застосовується множник х3).


 

Stunning Hot

Вогняний дракон прибув у Stunning Hot™, тож готуйтеся, бо він залишається довше, а може, тут стає дуже жарко. Символи, які ви знайдете в слоті, прийшли з драконом прямо з пекла. Приготуйтеся, виграшні комбінації запалять ваш гаманець до червоного кольору. Удачі!
Fiery Dragon зачарував відео слот Stunning Hot™, і фруктові комбінації тепер змінені на золоті високі призи. Шукайте щасливу сімку, оскільки три або більше з них створять найвищу виграшну комбінацію в слоті. Ви можете стати дуже гарячими, коли Scattered Stars збільшать ваш виграш навіть на 100. Спробуйте удачу в режимі Gamble Game Mode і подвоїте свій виграш.

Stunning Hot — це 3-барабанний, 3-рядковий відео-слот з 27 способами виграти — це означає, що символи створюють виграшні лінії, незалежно від їхнього розташування на барабанах. Ваша мета — зібрати якомога більше однакових символів, розташованих у будь-якій позиції на сусідніх барабанах. Виграшні комбінації починаються на першому барабані слота і виплачуються тільки в тому випадку, якщо виграшні символи розташовані послідовно від крайнього лівого барабана до правого. Виплачується тільки найбільша виграшна комбінація з одного символу. Інші одночасні комбінації з того самого символу не будуть додані до виплати. Виплати здійснюються згідно ТАБЛИЦІ ВИПЛАТ. Додаткову інформацію дивіться в ТАБЛИЦІ ВИплат. Усі 4 символи фруктів (СЛИВА, ЛИМОН, ВИНОГРАД, ВИШНЯ) є символами, що складаються в стопку. Якщо 9 однакових символів фруктів потрапляють на екран, утворюючи стіну із символів, ваш виграш потроюється (застосовується множник x3).


 

Stunning Hot 20 Deluxe

У вас є банківський сейф, але немає золота для зберігання в ньому? Приголомшливий Hot 20 Deluxe™ — це унікальна можливість наповнити свій сейф! Якщо ви придивитесь, то побачите, що ці смачні на вигляд фрукти виготовлені із золота. Покрутіть і переконайтеся самі!
Якщо ви вже знаєте відео слот Stunning Hot™, вам точно сподобається ігровий автомат Stunning Hot 20 Deluxe™. Приголомшливий Hot 20 Deluxe™ пропонує 20 виграшних ліній, символ зірки та смачний символ вишні. Lucky Seven є найбільш високооплачуваним символом у грі, тому шукайте його на своїх барабанах. Якщо ви наважитесь, ви можете подвоїти свій виграш, використовуючи режим азартної гри.

Stunning Hot Deluxe - це 5-барабанний, 3-рядковий відеослот з 20 лініями. Ваша мета полягає в тому, щоб випало якомога більше однакових символів уздовж лінії виграшу. Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символу SCATTER) та йдуть вздовж активної лінії виграшу до останнього барабана праворуч. На кожну лінію виплачується тільки найвища виграшна комбінація. Комбінації SCATTER оплачуються на додаток до комбінацій ліній.

Символ SCATTER в грі Stunning Hot Deluxe - це символ STAR. Символи SCATTER можуть випадати на всіх барабанах. На кожному барабані може випадати тільки один символ SCATTER. Три або більше символів SCATTER на екрані утворюють виграшну комбінацію.


 

Wild Jack

Ви знаєте божевільного Джека? У Wild Jack™ у вас є можливість взяти участь у його наступній божевільній пригоді. Візьміть участь у змаганнях з верхової їзди в Ель-Пасо, адже Джек збирається виграти. Чи буде це чесна конкуренція? Цей божевільний ковбой зняв з коней підкови. Як тільки його шахрайство було виявлено, Джек зник безслідно. На возі з сіном він заховав для вас сюрприз. Знайдіть три символи візка та заберіть приз.

Подорожуйте в часі на Далекий Захід і товариш Wild Jack™ в пограбуванні банку, де вас чекає величезний виграш. Цей класичний відео слот пропонує символи Wild і Scatter і режим безкоштовних обертань. Якщо ви досить сміливі в режимі азартної гри, ви можете отримати множник своїх виграшів.

Wild Jack - це 3-барабанний, 3-рядковий відеослот з 27 способами виграти. Способи виграти означають, що гравці виграють у будь-який момент, коли вони крутять виграшну комбінацію зліва направо на барабанах. Виграшні комбінації досягаються шляхом випадання однакових символів у будь-якій позиції на сусідніх барабанах та у будь-якій «лінії». Виграшні комбінації починаються з першого барабана ліворуч (за винятком символу SCATTER) та йдуть до останнього барабана праворуч. Виплачується лише найвища виграшна комбінація з одного символу. Інші комбінації з того самого символу відхиляються. Випадання трьох або більше символів SCATTER на барабанах запускає 15 FREE SPINS. Усі 4 символи фруктів (ORANGE, WATERMELON, GRAPES, CHERRY) - це символи STACKED. Якщо на екрані випадає 9 однакових символів фруктів, виграш потроюється (х3).

Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 15 FREE SPINS. Якщо FREE SPINS повторюються, гравець розблоковує 15 extra FREE SPINS, які додаються до поточної кількості FREE SPINS. FREE SPINS розігруються з використанням тієї ж тригерної ставки та ліній виплат, які були активні в звичайному ігровому режимі, в якому були FREE SPINS. Під час FREE SPINS використовується альтернативний набір барабанів.

SCATTER в цій грі - це символ WAGON. Символи SCATTER можуть випадати на всіх барабанах. На кожному барабані може випадати тільки один символ SCATTER. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати на одному барабані. Випадання трьох або більше символів SCATTER запускає 15 FREE SPINS. Неможливо отримати виграш за допомогою комбінації, яка містить лише символи SCATTER. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати одночасно на одному барабані.

WILD в цій грі - це символ JACK. Символи WILD можуть випадати на всіх барабанах і замінювати всі інші символи, крім символу SCATTER. На кожному барабані може випадати тільки один символ WILD. Символи WILD та SCATTER не можуть випадати одночасно на одному барабані. Виграші можуть створювати тільки комбінації, що використовують лише символи WILD.